Zasoby Politechniki Warszawskiej to nie tylko technologie, wynalazki, wzory użytkowe, czy zaplecze badawcze. To również wiedza ekspercka pozwalająca na skuteczną pomoc w zakresie wyboru, implementacji czy oceny wartości rynkowej wybranych technologii.

Pomagamy w aspektach naukowo-badawczych, a także prawnych, ekonomicznych i środowiskowych szeroko rozumianego transferu technologii. Znajdziemy dla Ciebie zespoły badawcze, które odpowiadają Twoim konkretnym potrzebom dotyczącym inwestycji w innowacje oraz pomożemy Ci określić kierunki ich rozwoju.

Będziemy czuwać nad całym przebiegiem współpracy, poczynając od wskazania specjalistów z danej dziedziny, poprzez opracowanie i podpisanie umowy, aż po wsparcie w prowadzeniu prac badawczo-rozwojowych i wdrożeniowych.

Rozumiemy zasady funkcjonowania przedsiębiorstw i jednocześnie posiadamy szerokie zaplecze wiedzy technicznej. Daje nam to możliwość przygotowania precyzyjnej i efektywnej oferty w zakresie wsparcia procesów transferu technologii, jej ochrony czy komercjalizacji.

Wierzymy, że współpraca z Politechniką Warszawską zaowocuje wdrożeniem innowacyjnych technologii zmierzających do usprawnienia procesów biznesowych i produkcyjnych w Twojej firmie.

Więcej informacji
Dział Brokerów Innowacji
komercjalizacja@pw.edu.pl

Anna Ceglińska
Specjalista ds. Transferu Technologii
tel. +48 22 234 1470
anna.ceglinska@pw.edu.pl