Oferta Politechniki Warszawskiej obejmuje innowacyjne technologie, wynalazki, wzory użytkowe, a także zaplecze badawcze.

Kluczowym zasobem jest także wiedza ekspercka pozwalająca na skuteczną pomoc w zakresie wyboru, implementacji czy oceny wartości rynkowej wybranych technologii.

Rozumiemy zasady funkcjonowania przedsiębiorstw i jednocześnie posiadamy szerokie zaplecze wiedzy technicznej. Daje nam to możliwość przygotowania precyzyjnej i efektywnej oferty w zakresie wsparcia procesów transferu technologii, jej ochrony czy komercjalizacji.

Współpracując z biznesem pomagamy w aspektach naukowo-badawczych, a także prawnych, ekonomicznych i środowiskowych szeroko rozumianego transferu technologii.


Skauting technologii

Jedną z możliwych płaszczyzn współpracy z Politechniką Warszawską jest skauting technologii.

Oferta ta skierowana jest do przedsiębiorców, którzy chcą wdrażać innowacyjne rozwiązania oraz w oparciu o unikatowe rozwiązania i nowoczesne technologie budować swoją przewagę konkurencyjną na rynku.

Pomagamy nawiązywać kontakty z pracownikami naukowymi Uczelni oraz podejmować współpracę z zespołem, który podejmie wyzwanie oraz dostarczy technologię odpowiadającą potrzebom rozwoju przedsiębiorstwa opartego na innowacjach technicznych i nowoczesnych metodach wytwórczych.

Naukowcy Politechniki Warszawskiej nie tylko pomogą określić potrzeby firm, ale przede wszystkim odpowiadając na wyzwania technologiczne, dostarczą rozwiązania na najwyższym światowym poziomie.

Więcej informacji
Dział Brokerów Innowacji
komercjalizacja@pw.edu.pl

Anna Ceglińska
Specjalista ds. Transferu Technologii
tel. +48 22 234 1470
anna.ceglinska@pw.edu.pl