Pracuj w innowacyjnej przestrzeni, w samym Centrum Warszawy!

Szczegółowe informacje>>

Co oferujemy?

• Wynajem biurka w budynku Centrum Zarządzania Innowacjami i Transferem Technologii Politechniki Warszawskiej, usytuowanym przy ulicy Rektorskiej, w samym Centrum Warszawy
  • Wygoda i elastyczność pracy – możesz przyjść na jeden dzień lub wybrać opcję „nielimitowany dostęp”
  • Pokrywamy koszty eksploatacji (media, sprzątanie i konserwacja sprzętu)
  • W przypadku umowy na okres dłuższy niż 6 miesięcy udostępniamy adres: CZIiTT PW, ul. Rektorska 4, 00-614 Warszawa (do korespondencji przychodzącej)

Koszt

• 30,00 zł/dzień
  • 500,00 zł/miesiąc

Przestrzeń dostępna codziennie od 7.00 do 22.00

• Ogólnodostępna kuchnia wraz z wyposażeniem, wspólna przestrzeń do kreatywnej pracy
  • Dostęp do dwóch dodatkowych sal spotkań (wewnętrzny system rezerwacji)
  • Dostęp do drukarki
  • Za dodatkową opłatą możliwość wynajęcia sal konferencyjnych Centrum

Wiedza i networking

• Umożliwiamy bezpłatny udział w licznych konferencjach, szkoleniach, warsztatach, wykładach i innych wydarzeniach organizowanych w Centrum Zarządzania Innowacjami i Transferem Technologii Politechniki Warszawskiej

*Centrum Zarządzania Innowacjami i Transferem Technologii Politechniki Warszawskiej
Połączenie nowoczesnego ośrodka z kreatywną przestrzenią (miejsce do pracy twórczej dla studentów, doktorantów, naukowców, przedsiębiorców, a także doskonała lokalizacja do organizacji konferencji, targów, seminariów). Nowoczesna infrastruktura, którą tworzą m.in.: laboratoria do prowadzenia prac B+R z wykorzystaniem narzędzi informatycznych, sale kreatywne, zaplecze konferencyjno-wystawiennicze, socjalne, networkingowe.

Masz pytania? Napisz do nas lub zadzwoń:

Inkubator Innowacyjności PW – CZIiTT PW
inkubator.cziitt@pw.edu.pl