Podczas szkolenia uczestnicy dowiedzą się, jak budować silny zespół – odpowiedni do danego projektu, jak stosować narzędzia motywacyjne dopasowane do poszczególnych członków zespołu i zróżnicowanych ról, oraz jak unikać ryzyka związanego z wypaleniem zawodowym.

Obszary:

• Budowanie zespołu
  • Ryzyko konfliktu ról – jak mu zapobiec
  • Motywacja dopasowana do potrzeb

Formularz zgłoszeniowy>>

Kiedy? 26 kwietnia 2018 r.; godz. 15.00-17.00
Gdzie? CZIiTT PW, ul Rektorska 4, Warszawa, sala 5.02

Prowadząca
Marcelina Wejroch (BTM Innovations)
Certyfikowany coach – Noble Manhattan Coaching Diploma. Absolwentka Wydziału Psychologii Uniwersytetu SWPS o specjalności psychologia stosunków międzykulturowych. Przez wiele lat związana Fundacją Centra, gdzie prowadziła autorskie warsztaty z zakresu aktywizacji i motywacji. Posiada wieloletnie doświadczenie w psychologii organizacji i biznesu.
Swoje doświadczenie w consultingu i zarządzaniu zespołami zdobyła, pracując jako ekspert przy projektach z dziedzin polityki społecznej, edukacji i business development’u, w sektorze publicznym, prywatnym jak i w NGO.