Biuro Karier Politechniki Warszawskiej, Wojewódzki Urząd Pracy w Warszawie oraz Centrum Zarządzania Innowacjami i Transferem Technologii Politechniki Warszawskiej zapraszają na szkolenie przeznaczone dla osób planujących założenie własnej działalności gospodarczej i poszukujących informacji o najważniejszych zasadach związanych z przygotowaniem biznesplanu dla swojego przedsięwzięcia.

Podczas szkolenia omówione zostaną m.in. takie zagadnienia jak:

• sposoby analizy konkurencji
  • badanie potrzeb klientów
  • charakterystyka produktu/usługi
  • plan finansowy przedsięwzięcia
  • promocja firmy na rynku

Prowadzący:

Grzegorz Reszka – doradca zawodowy w Wojewódzkim Urzędzie Pracy w Warszawie – Zespół ds. Informacji Zawodowej i Przedsiębiorczości. Jako doradca pracuje z klientami przygotowującymi się do założenia własnej działalności gospodarczej. Prowadzi zajęcia z zakresu zasad tworzenia biznesplanów oraz negocjacji biznesowych.

Informacje organizacyjne:

Data:         22.11.2018 (czwartek)
Godziny:   10:00-14.00
Miejsce:    sala 5.03,  sala CZiTT (ul. Rektorska 4)

Dla kogo: studenci PW –  czterech ostatnich semestrów studiów I lub II stopnia zapisani / chcący się zapisać do Projektora Kariery.