Kolejny rok z rzędu mamy okazję angażować się w Forum Rozwoju Mazowsza. Tym razem jest to 8. Forum Rozwoju Mazowsza organizowane jak zawsze przez Mazowiecką Jednostkę Wdrażania Programów Unijnych – już 25-26 października na Stadionie Legii w Warszawie.

O czym będziemy dyskutować podczas wydarzenia?

• Jak realizować działania wzmacniające rozwój miast, gmin i całego regionu?
  • O czym pamiętać realizując projekty biznesowe?
  • W jaki sposób tworzyć warunki sprzyjające rozwojowi kapitału ludzkiego i społecznego?

Tegoroczna edycja to 10 debat, kilkadziesiąt prezentacji i warsztatów, podczas których swoimi doświadczeniami podzieli się ponad 80 ekspertów reprezentujących administrację, biznes, sektor naukowy i pozarządowy. Wydarzenie odbędzie się pod honorowym patronatem Ministerstwa Rozwoju, Ministerstwa Cyfryzacji oraz Marszałka Województwa Mazowieckiego.

Politechnika Warszawska będzie reprezentowana m.in . przez CZIiTT PW. Zapraszamy do odwiedzenia naszej strefy i skorzystania z przygotowanych przez nas atrakcji:

Gry szkoleniowe Politechniki Warszawskiej

W Centrum Zarządzana Innowacjami i Transferem Technologii Politechniki Warszawskiej wykorzystujemy gry szkoleniowe jako odpowiedź na potrzebę tworzenia innowacji oraz używania nowoczesnych metod prowadzenia szkoleń. Gry idealnie wpasowują się w te ramy. Chcesz dokładnie przeżyć proces gry szkoleniowej? Kwestia czasu to gra dla Ciebie! Jesteś zabiegany i potrzebujesz szybkiej gry? Zagraj w jedną z ekspresowych gier Teamwork Card Games.

Kwestia czasu (60-90 minut )

Uważasz, że potrafisz pracować w zespole i zarządzać czasem? A może chcesz się tego nauczyć? Zmierz się z wyzwaniami jako pracownik jednego z trzech działów firmy i zaplanuj nadchodzący tydzień, realizując zaplanowane działania. Czy na pewno dobrze zarządzasz sobą w czasie? To się okaże w grze Kwestia czasu.

Teamwork Card Games (7-20 minut)

Jak radzisz sobie w pracy zespołowej? Czy jesteś w stanie odtworzyć historię z kawałków? Masz świetną okazję się przekonać! Znajdź odpowiedzi na pytania „Czy warto handlować z Muffinami?”, „Co Czerwony Kapturek przyniósł babci?” oraz wiele innych dzięki krótkim grom nastawionym na pracę zespołową.

Sesje gier realizowane są przez przedstawicieli Działu Badań i Analiz CZIiTT PW

Główna gra. „Kwestia czasu”. Godzina 11.00-12.30. Sesje gier Teamwork Card Games przez cały czas obecności na stoisku. Wszystkie sesje pierwszego dnia Forum.

Prezentacja wynalazków Politechniki Warszawskiej. Przez oba dni.

Prezentacja oferty Inkubatora Innowacyjności Politechniki Warszawskiej. Dzień pierwszy.

Wstęp wolny, ale konieczna jest rejestracja.

Forum Rozwoju Mazowsza