3-godzinne szkolenie z elementami warsztatu realizowane w ramach 5 ścieżki Programu Rozwoju Kompetencji (zarządzanie projektami). Zajęcia poprowadzi Przemek Wysota z firmy Aye Know.

Informacje o prowadzącym

Przemek Wysota – 15 lat doświadczenia w projektowaniu Usług i procesów w firmach IT, Telco, bankach, w tym w Product Managemencie i Komunikacji marketingowej. Blogger, ghost-writer, dla firm technologicznych i usługowych, ewangelista modeli zwinnych w zarządzaniu. Prowadzi szkolenia i warsztaty w obszarach Agile, Product i Service Management, Content Marketing, Design Thinking itd.

23 stycznia (poniedziałek)
godz. 16.15-19.15

Gdzie?

Centrum Zarządzania Innowacjami i Transferem Technologii PW (CZIiTT PW)
ul. Rektorska 4 https://www.cziitt.pw.edu.pl/kontakt/
sala 4.07

Współorganizatorzy:

AYE Know Sp. z o.o. została założona w 2016 roku przez Luizę Kaczmarek i Przemysława Wysotę. Naszym celem jest promowanie modelu wspierania firm w dwóch obszarach:

* Digital Marketing – obszar obejmujący zagadnienia z brandingu, Social Mediów (zastosowania PR i marketingowe), listeningu i monitoringu Social Mediów i wykorzystania tych narzędzi w działaniach marketingowych i sprzedażowych, content marketingu, komunikacji kryzysowej itp.
* Digital Organization – obszar obejmujący zagadnienia zarządzania procesami, projektami, modele zwinne dla biznesu i IT (Lean, Agile SCRUM, Kanban, DevOps), narzędzia dla w/w obszarów i zagadnień.

Jesteśmy nie tylko firmą z sektora MŚP, czy startupem. Jesteśmy firmą rodzinną – współzałożyciele to rodzice 2 dzieci – Zosi i Ignacego. Chcemy budować kulturę firm rodzinnych w Polsce, gdyż uważamy, że wspólne cele (utrzymanie i dobrostan gospodarstwa domowego) jest świetnym motywatorem do samodzielności i prowadzenia działalności gospodarczej.

Szczegółowe informacje>>