Pełnomocnicy

Pełnomocnicy

Poniżej znajduje się lista pełnomocników Politechniki Warszawskiej.


Jednostka PW Imię i nazwisko
Wydział Administracji i Nauk Społecznych dr Maciej Holko
wew. 62 69
maciejholko@gmail.com
Wydział Architektury Paweł Przybyłowicz
wew. 56 87
pawel.przybylowicz@arch.pw.edu.pl
Wydział Chemiczny Norbert Langwald
wew. 55 82
nolang@ch.pw.edu.pl
Wydział Elektroniki i Technik Informacyjnych Grzegorz Mańko
wew. 61 55
g.manko@elka.pw.edu.pl
Wydział Elektryczny doc. dr inż. Jacek Korytkowski
wew. 56 44
jacek.korytkowski@ee.pw.edu.pl
Wydział Fizyki dr inż. Przemysław Duda
wew. 15 54
duda@if.pw.edu.pl
Wydział Geodezji i Kartografii Elżbieta Linowska-Zalewska
wew. 71 82
e.zalewska@gik.pw.edu.pl
Wydział Inżynierii Chemicznej i Procesowej prof. dr hab. inż. Eugeniusz Molga
wew. 62 93
molga@ichip.pw.edu.pl
Wydział Inżynierii Lądowej Andrzej Długołęcki
wew. 14 45
a.dlugolecki@il.pw.edu.pl
Wydział Inżynierii Materiałowej Maria Zalewska-Leśniewska
wew. 84 40
sz@inmat.pw.edu.pl
Wydział Inżynierii Produkcji Klaudia Jabłońska
wew. 86 77
k.jablonska@wip.pw.edu.pl
Wydział Instalacji Budowlanych, Hydrotechniki i Inżynierii Środowiska dr inż. Piotr Ziętek
wew. 50 21
piotr.zietek@is.pw.edu.pl
Wydział Matematyki i Nauk Informacyjnych (brak powołania)
Wydział Mechaniczny Energetyki i Lotnictwa Paulina Chrobocińska
wew. 51 70
pchrobocinska@meil.pw.edu.pl
Wydział Mechatroniki Agnieszka Rzepkowska
wew. 82 30
a.rzepkowska@mchtr.pw.edu.pl
Wydział Samochodów i Maszyn Roboczych Piotr Pajestka
wew. 81 18
sekretariat@mechatronika.net.pl
Wydział Transportu dr inż. Aleksander Szulczyk
wew. 11 73
als@wt.pw.edu.pl
Wydział Zarządzania dr inż. Katarzyna Skroban
wew. 83 81
k.skroban@wz.pw.edu.pl
Politechnika Warszawska (Filia w Płocku) dr inż. Małgorzata Petzel
(24) 262-62-54
petzel@pw.plock.pl
Studium Języków Obcych Elżbieta Słowińska
wew. 53 66
e.slowinska@sjo.pw.edu.pl
Biblioteka Główna Aneta Sieczka-Milcarz
wew. 71 76, 70 34
a.sieczka@bg.pw.edu.pl
Centrum Studiów Zaawansowanych Aleksandra Burzyńska
wew. 60 03
a.burzynska@csz.pw.edu.pl
Szkoła Biznesu Michał Kucharski
wew. 70 13
michal.kucharski@biznes.edu.pl
Ośrodek Kształcenia na Odległość (OKNO) Agata Sroczyńska
wew. 61 35
asroczynska@okno.pw.edu.pl
Uczelniane Centrum Badawcze „Materiały Funkcjonalne” Agnieszka Leszkiewicz
(22) 849 94 07 wew. 220
a.leszkiewicz@inmat.pw.edu.pl